Şirket merkezimiz İstanbul'dur. Antalya'da merkeze bağlı bir işyeri açtık. Müdürlüğünüze kayıt ettirmek zorunda mıyız?

Türk Ticaret Kanunu'nun 48.maddesi ve Ticaret Sicili Yönetmeliği’ nin 120.maddeleri uyarınca şube olarak kayıt yaptırılması gerekmektedir.


Revision #2
Created 20 June 2022 12:10:08 by Fatih Akdeniz
Updated 24 June 2022 11:38:58 by Fatih Akdeniz